FLOOR SLIDE GUIDE FOR ROLL-IN TROLLEY 20 X GN 1/1
Sliding guide in AISI 304 stainless steel, folding front part to allow cleaning of the floor. It allows easy introduction of the roll-in trolley into the oven with a floor slope of up to 2°. For roll-in trolleys with capacity 20 x GN 1/1.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0 kg |
| Gross Weight | 0 kg |
| Packing Width | 0 cm |
| Packing Height | 0 cm |
| Packing Depth | 0 cm |
| Width | 59 cm |
| Height | 3,5 cm |
| Depth | 106 cm |
| Dimensions | 59x106x3,5 cm |
| Packing | 0x0x0 cm |