neutral element for pan support structure
neutral element,series "Omega", for pan support structure
| Betriebspannung | . |
| Nettogewicht | 0 kg |
| Bruttogewicht | 0 kg |
| Verpackungsbreite | 0 cm |
| Verpackungshöhe | 0 cm |
| Verpackungstiefe | 0 cm |
| Breite | 110 cm |
| Höhe | 72 cm |
| Tiefe | 20 cm |
| Abmessungen | 110x20x72 cm |
| Verpackung | 0x0x0 cm |