2 BASKETS FOR ELECTRIC FRYER 15 L
2 chromium-plated baskets for fryer with heatproof plastic handle classed foodsafe. Each basket is suitable for the complete use of the 15 litre fryer well. Unit dimensions (mm) 112.5 x 28.3 x 15.5 h.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0,5 kg |
| Gross Weight | 1 kg |
| Packing Width | 20 cm |
| Packing Height | 25 cm |
| Packing Depth | 50 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Dimensions | 0x0x0 cm |
| Packing | 20x50x25 cm |