28-BOTTLE RACK FOR ...8 DISPLAY UNIT
Accessory for display of bottles (Ø 75mm) vertical, horizontal or a combination of the two. Maximum vertical bottle capacity 84 on three shelves.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 5,5 kg |
| Gross Weight | 7 kg |
| Packing Width | 73 cm |
| Packing Height | 15 cm |
| Packing Depth | 53 cm |
| Width | 69 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 46 cm |
| Dimensions | 69x46x21 cm |
| Packing | 73x53x15 cm |