BACK PANNELLING 200 CM
Panelling made in AISI 304 stainless steel, satin medium scotchbrite finish, to the rear side of cantilever support in central single-front configuration.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 17 kg |
| Gross Weight | 18 kg |
| Packing Width | 214 cm |
| Packing Height | 15 cm |
| Packing Depth | 80 cm |
| Width | 200 cm |
| Height | 68 cm |
| Depth | 80 cm |
| Dimensions | 200x80x68 cm |
| Packing | 214x80x15 cm |