COLLAR STEAM DRAIN ON SPLASH GUARD
Made of AISI304 stainless steel, it facilitates the steam escape directing them to the hood. To order with the dishwasher. It is supplied already assembled.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 5 kg |
| Gross Weight | 40 kg |
| Packing Width | 45 cm |
| Packing Height | 45 cm |
| Packing Depth | 45 cm |
| Width | 40 cm |
| Height | 45 cm |
| Depth | 40 cm |
| Dimensions | 40x40x45 cm |
| Packing | 45x45x45 cm |