CONTROL BOX FOR 3-PHASE 2 SPEEDS MOTOR
| Working voltage | 400V 3N~ / 50Hz |
| Net Weight | 6 kg |
| Gross Weight | 7 kg |
| Packing Width | 30 cm |
| Packing Height | 38 cm |
| Packing Depth | 16 cm |
| Width | 30 cm |
| Height | 38 cm |
| Depth | 16 cm |
| Electric Power | 4 kW |
| Dimensions | 30x16x38 cm |
| Packing | 30x16x38 cm |