CONVEYOR BAND WITH INTEGRATED TRACK FOR CUTLERY
Conveyor band for dishes with side integrated track for cutlery. It is supplied already assembled. To order with the dishwasher.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0 kg |
| Gross Weight | 0 kg |
| Packing Width | 0 cm |
| Packing Height | 0 cm |
| Packing Depth | 0 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Dimensions | 0x0x0 cm |
| Packing | 0x0x0 cm |