COOKING RANGE INSERTION ELEMENT WITH PROTECTION GLASS
Removable top surface to hold cooking range elements at their full height. 3 sockets, Schuko type single-phased. Top in AISI 304 stainless steel, 1,5 mm thick. Useful clearance: 91.6 x 70 cm (WxD). The block must necessarily be completed with paneling, choosing the type of panel preferred.
| Working voltage | 230V 1N~ / 50Hz |
| Net Weight | 91 kg |
| Gross Weight | 112 kg |
| Packing Width | 155 cm |
| Packing Height | 125 cm |
| Packing Depth | 88 cm |
| Width | 150 cm |
| Height | 90 cm |
| Depth | 83 cm |
| Dimensions | 150x83x90 cm |
| Packing | 155x88x125 cm |