DETERGENT AND RINSE AID DISPENSERS
Automatic system for the regulation and dosage of detergent and rinse aid products. It is supplied already assembled. To order with the dishwasher.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 5 kg |
| Gross Weight | 7 kg |
| Packing Width | 30 cm |
| Packing Height | 40 cm |
| Packing Depth | 40 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Electric Power | 0,1 kW |
| Dimensions | 20x30x30 cm |
| Packing | 30x40x40 cm |