ELECTRONIC MANUAL CONTROL BOX FOR 1 SPEED SINGLE-PHASE MOTOR
Single-phase electronic manual control box for 1 speed single-phase inlet fan.
| Working voltage | 230V 1N~ / 50Hz |
| Net Weight | 4 kg |
| Gross Weight | 5 kg |
| Packing Width | 15 cm |
| Packing Height | 25 cm |
| Packing Depth | 20 cm |
| Width | 14 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 16,2 cm |
| Electric Power | 0,4 kW |
| Dimensions | 14x16,2x20 cm |
| Packing | 15x20x25 cm |