FOOD SERVICE ELECTRIC HEATED TROLLEY 3x1/1GN
Totally made of 18-10 stainless steel. Bain-marie well, heating element outside thewell. Digital thermometer/thermostat. Pressed well with water drain tap. 4 swivelling wheels. Well capacity: 3x1/1GN containers 150 mm h.
| Working voltage | 230V 1N~ / 50Hz |
| Net Weight | 45 kg |
| Gross Weight | 55 kg |
| Packing Width | 126 cm |
| Packing Height | 100 cm |
| Packing Depth | 67 cm |
| Width | 121 cm |
| Height | 85 cm |
| Depth | 64 cm |
| Electric Power | 1,8 kW |
| Dimensions | 121x64x85 cm |
| Packing | 126x67x100 cm |