HEAT SHIELD FOR OVEN TT101
With the heat shield fitted, the oven width increases by 3.6 cm.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0 kg |
| Gross Weight | 0 kg |
| Packing Width | 0 cm |
| Packing Height | 0 cm |
| Packing Depth | 0 cm |
| Width | 101 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 75 cm |
| Dimensions | 101x75x8 cm |
| Packing | 0x0x0 cm |