INVERTER FOR 3-PHASE MOTOR
Three - phase control box with inverter for 1 speed three - phase exhaust and inlet fan. IP66 protection.
| Working voltage | 400V 3N ~ 50 ÷60 Hz |
| Net Weight | 5 kg |
| Gross Weight | 6 kg |
| Packing Width | 15 cm |
| Packing Height | 21 cm |
| Packing Depth | 17 cm |
| Width | 14 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 16,2 cm |
| Electric Power | 1,5 kW |
| Dimensions | 14x16,2x20 cm |
| Packing | 15x17x21 cm |