INVERTER FOR 3-PHASE MOTOR
Three - phase control box with inverter for 1 speed three - phase exhaust and inlet fan. IP66 protection.
| Working voltage | 400V 3N ~ 50 ÷60 Hz |
| Net Weight | 3 kg |
| Gross Weight | 4 kg |
| Packing Width | 20 cm |
| Packing Height | 40 cm |
| Packing Depth | 20 cm |
| Width | 16,4 cm |
| Height | 31 cm |
| Depth | 17,6 cm |
| Electric Power | 4 kW |
| Dimensions | 16,4x17,6x31 cm |
| Packing | 20x20x40 cm |