NEUTRAL ELEMENT WITH WATER FILLING TAP
Neutral element with structure made of AISI 304 stainless steel, 20/10 mm thickness top. It can be used as a support surface and work surface. On the worktop, hot / cold water filling tap with articulated neck.
| Worktop thickness | 2 mm |
| Product fitting up | Counter Top |
| Working voltage | . |
| Net Weight | 20 kg |
| Gross Weight | 23 kg |
| Packing Width | 46 cm |
| Packing Height | 39 cm |
| Packing Depth | 82 cm |
| Width | 40 cm |
| Height | 25 cm |
| Depth | 72 cm |
| Cold water connection height | 70 cm |
| Hot water connection height | 70 cm |
| Dimensions | 40x72x25 cm |
| Packing | 46x82x39 cm |