OPEN WALL MOUNTED CABINET WITH LED LIGHTING
Wall cabinet made entirely of AISI 304 stainless steel, satin finish. Bottom and top integrated with the back to ensure easy cleaning. Height-adjustable middle shelf. LED bottom lighting.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 34 kg |
| Gross Weight | 38 kg |
| Packing Width | 170 cm |
| Packing Height | 80 cm |
| Packing Depth | 72 cm |
| Width | 160 cm |
| Height | 66 cm |
| Depth | 40 cm |
| Dimensions | 160x40x66 cm |
| Packing | 170x72x80 cm |