PASTA COOKER BASKET 23, 5 L
Basket made of perforated AISI 304 stainless steel sheet with handle in athermic plastic foosafe material. Useful dimensions: 27 x 46 x 20 cm.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 2 kg |
| Gross Weight | 3 kg |
| Packing Width | 35 cm |
| Packing Height | 43 cm |
| Packing Depth | 48 cm |
| Width | 27 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 46 cm |
| Dimensions | 27x46x20 cm |
| Packing | 35x48x43 cm |