SERVING UNIT FOR TRAYS, BREAD, GLASSES, CUTLERY
Lower surface in satin-finished stainless steel AISI 3014 to stock trays, with feet adjustable in height. Stainless steel shaped uprights. Bread dispenser with cutlery holder. Cutlery dispenser made of PVC including 4 compartments of 10x25x9 cm each.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 45 kg |
| Gross Weight | 50 kg |
| Packing Width | 84 cm |
| Packing Height | 171 cm |
| Packing Depth | 75 cm |
| Width | 79 cm |
| Height | 153 cm |
| Depth | 70 cm |
| Dimensions | 79x70x153 cm |
| Packing | 84x75x171 cm |