SHELVING UNIT - 4 SHELVES
Shelving made of AISI 304 stainless steel, 4 shelves and stiffening brackets.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 20 kg |
| Gross Weight | 25 kg |
| Packing Width | 105 cm |
| Packing Height | 205 cm |
| Packing Depth | 60 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 199 cm |
| Depth | 55 cm |
| Dimensions | 100x55x199 cm |
| Packing | 105x60x205 cm |