SORTING TABLE WITH HOLE - BASKET EXIT ON THE LEFT
Table made of AISI 304 stainless steel. Waste hole with rubber protection ring. To be positioned at the entrance to a dishwasher with the basket exit on the left.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 60 kg |
| Gross Weight | 68 kg |
| Packing Width | 170 cm |
| Packing Height | 106 cm |
| Packing Depth | 118 cm |
| Width | 160 cm |
| Height | 85 cm |
| Depth | 105 cm |
| Cold water | 960 l/h |
| Cold water diameter | 1/2" |
| Cold water connection height | 50 cm |
| Hot water | 960 l/h |
| Hot water diameter | 1/2" |
| Hot water connection height | 50 cm |
| Water drain diameter | 4 |
| Water drain height | 40 cm |
| Dimensions | 160x105x85 cm |
| Packing | 170x118x106 cm |