SORTING TABLE WITH HOLE - BASKET EXIT ON THE LEFT
Table made of AISI 304 stainless steel. Waste hole with rubber protection ring. To be positioned at the entrance to a dishwasher with the basket exit on the left.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 62 kg |
| Gross Weight | 70 kg |
| Packing Width | 220 cm |
| Packing Height | 106 cm |
| Packing Depth | 118 cm |
| Width | 210 cm |
| Height | 85 cm |
| Depth | 105 cm |
| Cold water | 960 l/h |
| Cold water diameter | 1/2" |
| Cold water connection height | 50 cm |
| Hot water | 960 l/h |
| Hot water diameter | 1/2" |
| Hot water connection height | 50 cm |
| Water drain diameter | 4 |
| Water drain height | 40 cm |
| Dimensions | 210x105x85 cm |
| Packing | 220x118x106 cm |