TRIPLE RINSE
Further rinse system added to the standard one of the dishwasher. To order with the dishwasher. It is supplied already assembled. It ensures a better rinse cycle significantly reducing the amount of rinse aid.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0 kg |
| Gross Weight | 0 kg |
| Packing Width | 0 cm |
| Packing Height | 0 cm |
| Packing Depth | 0 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Dimensions | 0x0x0 cm |
| Packing | 0x0x0 cm |