UNDERSHELF 130 CM
18-10 stainless steel sheet undershelf with satin finish. It is reinforced by omega. 180 mm clearance between floor and shelf.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 13 kg |
| Gross Weight | 14 kg |
| Packing Width | 122 cm |
| Packing Height | 6 cm |
| Packing Depth | 63 cm |
| Width | 114,2 cm |
| Height | 5 cm |
| Depth | 58,2 cm |
| Dimensions | 114,2x58,2x5 cm |
| Packing | 122x63x6 cm |