UPRIGHT COVER SIDE B
Upright cover made of plate, satin finish. This is required when upright has no accessory onlower level.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 7 kg |
| Gross Weight | 8 kg |
| Packing Width | 40 cm |
| Packing Height | 20 cm |
| Packing Depth | 165 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Dimensions | 0x0x0 cm |
| Packing | 40x165x20 cm |