VENTILATION GRID
Ventilation grill, made in stainless steel.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 2 kg |
| Gross Weight | 3 kg |
| Packing Width | 51 cm |
| Packing Height | 51 cm |
| Packing Depth | 11 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 50 cm |
| Depth | 10 cm |
| Dimensions | 50x10x50 cm |
| Packing | 51x11x51 cm |