VOLUMETRIC LITER COUNTER FOR PC50S-PC110S-PC110X CARTRIDGES
Volumetric water flow meter, for simplified monitoring of the residual capacity of the filter. IPX4 water resistance grade.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 1 kg |
| Gross Weight | 3 kg |
| Packing Width | 7 cm |
| Packing Height | 7 cm |
| Packing Depth | 3 cm |
| Width | 6,2 cm |
| Height | 6,2 cm |
| Depth | 2,2 cm |
| Dimensions | 6,2x2,2x6,2 cm |
| Packing | 7x3x7 cm |