WALL MOUNTED CABINET WITH SLIDING DOORS AND LED LIGHTING
Wall cabinet made entirely of AISI 304 stainless steel, satin finish. Bottom and top integrated with the back to ensure easy cleaning. Height-adjustable middle shelf. Bottom shelf free from sliding guides. Double-walled, sliding doors. LED bottom lighting.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 34 kg |
| Gross Weight | 38 kg |
| Packing Width | 150 cm |
| Packing Height | 80 cm |
| Packing Depth | 72 cm |
| Width | 140 cm |
| Height | 66 cm |
| Depth | 40 cm |
| Dimensions | 140x40x66 cm |
| Packing | 150x72x80 cm |