WALL MOUNTED CORNER CABINET WITH HINGED DOORS
Wall cabinet made entirely of AISI 304 stainless steel, satin finish. Bottom and top integrated with the back to ensure easy cleaning. Height-adjustable middle shelf.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 38 kg |
| Gross Weight | 42 kg |
| Packing Width | 104 cm |
| Packing Height | 80 cm |
| Packing Depth | 72 cm |
| Width | 98,5 cm |
| Height | 66 cm |
| Depth | 98,5 cm |
| Dimensions | 98,5x98,5x66 cm |
| Packing | 104x72x80 cm |