WATER FILLING TAP
Water filling tap, long articulated. It is possible to mount the column on the following products (with enamelled guard on rear splashback): open burners with oven, solid top boiling ranges, bain-maries, electric plates, induction and infrared pyroceram.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 4 kg |
| Gross Weight | 5 kg |
| Packing Width | 46 cm |
| Packing Height | 7,5 cm |
| Packing Depth | 79 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Cold water diameter | 1/2" |
| Cold water connection height | 65 cm |
| Dimensions | 0x0x0 cm |
| Packing | 46x79x7,5 cm |