WOK PAN ADAPTOR
Wok pan adapter, 25 cm diameter, made of cast iron. To be placed on an open burner.
| Working voltage | . |
| Net Weight | 0 kg |
| Gross Weight | 0 kg |
| Packing Width | 26 cm |
| Packing Height | 3 cm |
| Packing Depth | 26 cm |
| Width | 25 cm |
| Height | 2 cm |
| Depth | 25 cm |
| Dimensions | 25x25x2 cm |
| Packing | 26x26x3 cm |