neutral element for pan support structure
neutral element,series "Omega", for pan support structure
| Voltaje | . |
| Peso neto | 0 kg |
| Peso bruto | 0 kg |
| Ancho embalaje | 0 cm |
| Altura embalaje | 0 cm |
| Profundidad embalaje | 0 cm |
| Ancho | 110 cm |
| Altura | 72 cm |
| Profundidad | 20 cm |
| Dimenesiones | 110x20x72 cm |
| Embalaje | 0x0x0 cm |